Yılmaz Doğalgaz Yalıtım ve Yapı Dekor

  • İzleme: 980
  • Oluşturma: 13 Aralık 2014
  • Kategori: Doğalgaz
  • Print
Yılmaz Doğalgaz Yalıtım ve Yapı Dekor

Adresi

Haşim Kılıç Mah. Şehit Abdulkadir Tuğ Cad. Akdemir Apt. No:14/1 YERKÖY/YOZGAT

Sabit Telefon

0354 516 42 66

Cep Telefonu

0543 544 66 06

E-Mail Adresi

ebubekir_66_@hotmail.com

Web Sitesi

Haritadaki Yeri

Bu Firmaya Nasıl Gidilir ?

Yılmaz Doğalgaz ailesi olarak 2010 yılından bu yana bu işi yapmaktan ve sizlere hizmet vermekten dolayı mutluluk huzur ve gurur duyduğumuzu belirtmek isterim. Firmamız olarak amacımız sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak ve yaptığımız işlerle yüzünüzü güldürmek. Kısa ticaret hayatımızda bu amacımızı gerçekleştirebildiğimizi görmek bizim geleceğe umutla bakmamız için inancımızı arttırıyor. Sizlerden aldığımız destekle ve devamlı teknolojiyi takip eden kalifiyeli çalışanlarımızla sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kendimizi geliştiriyor ve değişiyoruz.

Yılmaz Doğalgaz olarak firmamız evinizin ihtiyacı olan her türlü tesisat, tadilat, doğalgaz, banyo dolabı, mutfak dolabı, parke, duşa kabin gibi geniş ürün ve hizmet yelpazemizle her daim hizmetinizdeyiz. 

Firmamız Sürmeligaz Yetkili Bayisi olup Doğalgazın her alanında hizmet vermekteyiz. 

Kaliteli ürün ve güler yüzlü hizmet arıyorsanız doğru yerdesiniz. Unutmayın sizlere bir telefon kadar yakınız. Bize ulaşın ve farkımızı görün…

Yılmaz Doğalgaz Yalıtım ve Yapı Dekor - Isı Yalıtım

Yılmaz Doğalgaz olarak firmamız bünyesinde alanında uzman çalışanlarımızla dış cephe mantolama, iç cephe ısı yalıtım, ses ve su yalıtımı hizmeti vermekteyiz. Firmamız Mantosür yetkili bayisi olup uygulamada kendini katılamış bir firmadır.

Dış cephenize doğru uygulanacak ısı yalıtım sistemi ile ortalama %50 enerji ve yakıttan tasarruf sağlayabileceksiniz.

Konutlarda harcadığınız enerjinin %75i ısınmak amacıyla kullanmaktasınız. Bunun neredeyse yarısı yalıtımsız ya da kötü yalıtılmış dış duvarlar yüzünden kaybolmaktadır.

Unutmayın Yılmaz Doğalgaz ile ısı yalıtımı bir kere yapılır. Asla pişman olunmaz. Hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle irtibata geçiniz.


Yılmaz Doğalgaz Yalıtım ve Yapı Dekor - Klima Hizmetlerimiz

Yılmaz Doğalgaz olarak firmamız bünyesinde LG Klima ürünleri Yetkili Bayi, Satış ve Montaj hizmeti vermekteyiz. Firmamız evinizde veya iş yerinizde iklimlendirme yapmanızı sağlayacak, ideal çözümü bulacağınız geniş ürün yelpezesine sahiptir.

Yılmaz Doğalgaz olarak sizlere en doğru iklimlendirmeyi yaşatmak için müşterilerimize çözüm üretmeye devam etmekteyiz. Yıllık klima bakımlarınıza güvenle bize yaptırabilirsiniz.

Yılmaz Doğalgaz Yalıtım ve Yapı Dekor - Otomotiv Hizmetleri


 

 

Yılmaz Doğalgaz ailesi olarak firmamız bünyesinde bölgemizde ikinci el otomotiv alım satım hizmeti vermekteyiz.

Yılmaz Doğalgaz Otomotiv Hizmetleri Temsilcileri; tecrübeleri, profesyonel yaklaşımları ile güvenilir ve kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyetini zirveye çıkarmayı amaçlamaktadırlar.

Firmamız alanında uzman otomotiv temsilcilerimizle başarılı pazarlama geliştirmekte, piyasayı takip etmekte ve daima müşterilerimizin kazanması ve mutlu olması için çalışmaktadır.

Otomotiv hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için 0354 516 42 66 nolu telefondan bize ulaşınız.

 Yılmaz Doğalgaz Yalıtım ve Yapı Dekor - Emlak Hizmetleri


 

Yılmaz Doğalgaz ailesi olarak firmamız bünyesinde bölgemizdeki ev, konut, dubleks, daire, iş yerleri emlak alım satım hizmeti vermekteyiz.

Yılmaz Doğalgaz Emlak Hizmetleri Temsilcileri; tecrübeleri, profesyonel yaklaşımları ile güvenilir ve kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyetini zirveye çıkarmayı amaçlamaktadırlar.

Firmamız alanında uzman emlak temsilcilerimizle başarılı pazarlama geliştirmekte ve daima müşterilerimizin kazanması ve mutlu olması için çalışmaktadır.

Emlak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için 0354 516 42 66 nolu telefondan bize ulaşınız.

 

 

Leave a comment

Please login to leave a comment.