23Ekim

Pek Yakında

Pek Yakında
Vizyon Tarihi 2 Ekim 2014 (2s 19dk
Yönetmen: Cem Yılmaz
Oyuncular: Cem YılmazZafer AlgözOzan Güven http://www.beyazperde.com/skin_v7/core/img/sprite_picto.png); background-position: 0px -749px; background-repeat: no-repeat;">devamı...
Tür Komedi
Ülke Türkiye

 

Konusu : 

Hayatını korsan DVD'cilik ve beraberindeki birtakım kanunsuz işlerle kazanan Zafer, bir gün karısından büyük bir posta yer ve anlar ki bu işleri bırakmazsa evliliği bitecekir. Kanunsuz işlere zinhar tövbe eden Zafer, ailesini geri kazanmak için figüranlık yaptığı eski 'oyunculuk' günlerine geri döner. Amacı o günlerden gelen sinemacı dostlarıyla yeniden bir ekip oluşturmak ve 1970’lerden beri çekilememiş fantastik bir proje olan “Şahikalar-Kötülüğün Sonu” adlı filmi içekmektir. Fakat kurduğun ekibin yetenekleri de bir notkada gelir takılır. Şimdi hepsini eğlenceli, komik ve bir o kadar da duygusal bir macera bekler.
Yönetmenliği ve senaryosu Cem Yılmaz'a ait olan yapımda Yılmaz'ın yanı sıra Tülin Özen, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Ozan Güven, Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt, Zerrin Tekindor, Hare Sürel, Ayşen Gruda ve Ülkü Duru gibi pek çok önemli isim yer alıyor. 

  • Flash Player 9 or superior and JavaScript enabled is necesary in order to reproduce the media.
0.0/5 rating (0 votes)

İzleme

440

Leave a comment

You are commenting as guest.