Yozgat Namaz
Vakitleri
İmsak
06:25
Güneş
07:53
Öğle
12:56
İkindi
15:26
Akşam
17:48
Yatsı
19:11
Slider

Çok Bulutlu
Çok Bulutlu
2020-01-17
YOZGAT
HAVA DURUMU
PlayPause
Slider
CANLI BORSA
DOLAR
%0,47
%0,02
%0,61
%0,16
%-0,11
5,884
6,530
7,677
120.8
294,3
EURO
ALTIN
BİST
FAİZ

booked.net

Slider

Sert, Danıştay Üyesi oldu

Oluşturma 17 Aralık 2014 Kategori Yozgat Haberleri İzleme 818

Sert, Danıştay Üyesi oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın; Danıştay üyeliklerine bürokrasiden seçtiği 9 isim arasında Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı ve Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Yönetim Kurulu Başkanı İlker Sert de yer aldı. Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürü Dr. Osman Coşkun, Danıştay üyeliğine seçilen İlker Sert’e yeni görevinde başarılar diledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Cumhuriyeti Anayasasının 155. ve 2575. sayılı Danıştay Kanununun 8 ve 9. maddeleri gereğince, Danıştay Üyeliklerine şu isimleri seçti: “Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı İlker Sert, Başbakanlık Güvenlik İşleri Genel Müdürü Ali Ülker, Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü eski I. Hukuk Müşaviri, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Hukuk Dairesi Başkanı Fatih Mehmet Alkış, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Kooperatifçilik Genel Müdürü İsmail Kalender, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mahmut Ballı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı eski Teftiş Kurulu Başkanı Cevdet Malkoç, Posta ve Telgraf Teşkilatı A.Ş. Genel Müdürü Osman Tural, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı I. Hukuk Müşaviri Taha Erdinç Bülbül, Göç İdaresi Genel Müdürlüğü I. Hukuk Müşaviri Zeynep Kenan.”

COŞKUN’DAN TEBRİK MESAJI

Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürü Dr. Osman Coşkun, Yozgat’ta ilk defa gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısı olmak üzere pek çok önemli konuda destek veren Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı ve Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Yönetim Kurulu Başkanı İlker Sert’in, ataması yapılan 9 kişilik Danıştay üyesi arasında yer almasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Coşkun; “Danıştay üyeliği görevini de en iyi şekilde yerine getireceğine şüphe yok. İlker Sert Bey, Yozgat ile ilgili konularda her zaman yanımızda ve destekçimiz olmuştur. Yönetim kurulu başkanımız ve müsteşar yardımcımız İlker Sert Bey’e yeni görevinde başarılar diliyorum.”

Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Yönetim Kurulu Başkanı İlker Sert’in Danıştay Üyeliği kararı, 2014/75 kara sayısı ile, Türkiye Cumhuriyeti Anayasasının 155 inci ve 2575 sayılı Danıştay Kanununun 8 ve 9 uncu maddeleri gereğince Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalandı

 

İlk yorumu siz yazın!

Paylaşmak için daha fazla? (İsteğe bağlı)

..%
No description
  • Size:
  • Type:
  • Preview:
Slider