Özdemir: Çiftçilerimize daha kaliteli hizmet vermenin gayreti içindeyiz

Oluşturma 03 Ocak 2015 Kategori Yozgat Haberleri İzleme 922

Özdemir: Çiftçilerimize daha kaliteli hizmet vermenin gayreti içindeyiz

Yozgat İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ziyaattin Özdemir, 2014 yılı içerisinde kurum olarak önemli çalışmalar yapıldığını belirterek, amaçlarının çiftçilere ve üreticilere daha kaliteli hizmet sunmak olduğunu söyledi.
İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü 2014 yılı değerlendirme toplantısı İl Müdürlüğü salonunda yapıldı. Toplantıya İl Müdürü Ziyaattin Özdemir, müdür yardımcıları, ilçe müdürleri ve şube müdürleri katıldı.
İl Müdürü Ziyaattin Özdemir, toplantıda yaptığı konuşmada bu yıl yapılan çalışmaları değerlendirdi. Özdemir, "2014 yılı bizim için oldukça verimli geçti diyebiliriz. Fakat bu bizim için asla yeterli değildir. Bakanlığımız tarafından çiftçilerimize sunulan imkanlardan çiftçilerimizin tamamen faydalanmasını sağlamalıyız. Sağlanan hizmetlerin daha etkin ve verimli bir şekilde yapılması için yine çiftçilerimize gerekli desteği vermeliyiz. Bunları yapmak ve uygulamak bizlerin görevidir. Bu bilinçle hareket ederek üzerimize düşen bu görevi layıkıyla yerine getirmeliyiz."dedi.
Yozgat’ın ekonomisinin büyük çoğunluğunun tarım ve hayvancılığa dayandığını söyleyen Özdemir, "İlimiz ekonomisi önemli oranda tarım ve hayvancılığa dayanmaktadır. Bu sektörlerde hem ülkemiz hem de dünyada potansiyeline uygun şekilde kalkındığımız da dünyada daha fazla söz sahibi olmamıza katkı sağlamış olacağız. Bu yönde proje üretilmesi ve hayata geçirilmesi son derece önemlidir. Bu kapsamda 2015 yılı için hedeflediğimiz projeleri hayata geçirmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz." diye konuştu.

İlk yorumu siz yazın!

Paylaşmak için daha fazla? (İsteğe bağlı)

..%
No description
  • Size:
  • Type:
  • Preview:
Slider
Slider
Slider

Please publish modules in offcanvas position.