Bozok Üniversitesi Genel Sekreterliği'ne Erol Sorucu atandı

Oluşturma 03 Ocak 2015 Kategori Yozgat Haberleri İzleme 1203

Bozok Üniversitesi Genel Sekreterliği'ne Erol Sorucu atandı

Yozgat Bozok Üniversitesi Genel Sekreterliği görevine üniversitenin İlahiyat Fakültesi Sekreteri Erol Sorucu atandı. Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Uçar, Üniversite Genel Sekreterliği görevine atanan Erol Sorucu’yu makamında kabul ederek yeni görevinde başarı diledi.

Rektör Prof. Dr. Tamer Uçar, yaptığı açıklamada genel sekreterlik görevinin üniversitenin önemli görevleri arasında olduğunu belirterek, "Görevler bir bayrak yarışıdır ve bizlere verilen bir emanettir. Önemli olan bunu en iyi şekilde temsil etmek ve görev yapılan süre içerisinde başarılı hizmetlere imza atarak bayrağı üst basamaklara taşıyabilmektir. Genel Sekreterimizin bu görevi layıkıyla yerine getireceğinden şüphemiz yok. Erol Bey’e yeni görevinin hayırlı olmasını temenni ediyorum." dedi.

Genel Sekreterlik görevine atanan Erol Sorucu’da bu zorlu göreve atanmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek "Seyfullah Türkmen hocamızdan devraldığımız bu bayrağı daha ileri taşımak adına ekip ruhu içinde çalışmaya gayret göstereceğiz. Amacımız Üniversitemizin el birliği ile gelişmesini ve kalkınmasını sağlamak; uyumlu ve koordineli çalışmalarımızla da Bozok Üniversitesi’nin değerine değer katmaktır. Bu vesile ile rektörümüze ve üniversite yönetimine teşekkür ediyorum." diye konuştu.

İlk yorumu siz yazın!

Paylaşmak için daha fazla? (İsteğe bağlı)

..%
No description
  • Size:
  • Type:
  • Preview:
Slider
Slider
Slider

Please publish modules in offcanvas position.